picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fryzjer olsztyn jaroty, znacie ?

fryzjer olsztyn jaroty, znacie ?

Moja córka będzie miała niedługo 18. urodziny. Chciałbym odszukać jej fryzjera damskiego w Olsztynie, który sprawi, iż nie zapomni tego dnia do końca swojego życia. Musi wyglądać jak księżniczka :)

irecki67

Posty: 1

 
Ja też się zastanawiam, gdzie powinienem się udać. Dobry fryzjer męski w Olsztynie był kiedyś na Starym Mieście. Za trzy tygodnie wracam do kraju i myślę, że ponownie się tam udam. Byłem wówczas bardzo zadowolony.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Słyszałam bardzo porządne opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

Klara323

Posty: 2

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to bardzo drażliwy temat. Niewiele jest salonów, jakie robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

miko_poz

Posty: 4

 
Często korzystałam z oferty fryzjera przy Kościuszki w Olsztynie. Salon jest niezwykle zadbany, zawsze czysto. Pracownicy mają znakomite podejście do klienta, zawsze ucinam sobie rozmowę na bieżące tematy. Czas leci błyskawicznie, a efekty są wręcz oszałamiające.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, iż chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

Hihi_WWW

Posty: 4

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, lecz rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim wcześniej w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Ceny strzyżenia na nieszczęście osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim okresie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, lecz myślę, że nie będzie żadnych kłopotów z dojazdem. Na dodatek proponują oni idealną jakość świadczonych usług – zawsze jestem zaspokojony :)

labuh

Posty: 2