picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

my cafe prezenty, polecicie

my cafe prezenty, polecicie

Jak zdobywać w my cafe prezenty, albowiem nie wiem? To oznacza wiem, że można, lecz nie za niezmiernie wiem jak się za to wszystko zabrać?

CzarnyBlant

Posty: 1

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, natomiast nie za niesłychanie mi szło. Może, wobec tego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Jasio234

Posty: 4

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, albowiem daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, jaka do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

namok

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, iż tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

E-GOista

Posty: 3

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niezwykle dobrze znać i trzeba na granie poświęcić mnóstwo czasu.

codePerformance

Posty: 8

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko troszkę czytałem to, co znajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Pożądane byłoby to jednakże sprawdzić dokładniej.

Nikuś23

Posty: 2

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to sporo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się nie ulega wątpliwości skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o sporo łatwiejsze. Można uzyskiwać o sporo lepsze efekty własnej pracy.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Alimer56

Posty: 5

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i sporo innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, zatem warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w prosty sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o sporo lepsi niż teraz.

Marioleczka

Posty: 2