picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dobry adwokat

dobry adwokat

Dajcie namiar na jakąś kancelarię, która skupia się na kredytach frankowych. Jeśli coś pod tym kątem możecie polecić, podpowiedzieć to dajcie znać jak to dokładnie wygląda i czego można się spodziewać jeśli chodzi o takie sprawy. Czy faktycznie warto to zaczynać, czy prawnicy, którzy się tym zajmują to faktycznie jakąś większa szansa na to, że coś się ugra w sądzie?

namok

Posty: 1

 
Ogólnie jeśli chodzi o wybór pomocy prawnej to zdecydowanie polecam kancelarię BeWa. Siedziba w Siechnicach, ale podejmują się spraw z różnych regionów, a tematykę franków znają od podszewki więc można na nich liczyć. Duża wygoda też pod tym kątem, że udzielasz pełnomocnictwa i właściwie dalej o nic nie musisz się martwić już ta sprawa potem jest u nich, na bieżąco tylko będziesz dostawał informację co się w sprawie dzieje.

Kitas 

Posty: 7

 
Warto na pewno szukać kogoś kto już od jakiegoś czasu się tymi kredytami zajał od strony prawnej i też jest na bieżąco z tym jak rynek się zmienia, co się takiego dokładnie na tym rynku dzieje. To jednak będzie miało dość istotne znaczenie i w dłuższej perspektywie może mieć też wpływ na to jak będzie to wyglądało jeśli chodzi o to jak sądy będą się w tych sprawach zachowywać.

ZjadaczGłów

Posty: 13

 
Uważam, że będzie można w tym zakresie liczyć na pomoc jaką oferuje kancelaria, która zajmuje się typowo kwestiami kredytów frankowych. To w miarę możliwości taka najlepsza opcja, którą warto mieć na uwadze i na taką kancelarię faktycznie będzie można liczyć. Tylko obecnie temat dopiero się rozkręca i tych prawników jeszcze chyba brakuje, często kancelarie są mocno obładowane.

pawel253

Posty: 3

 
Spraw już jest bardzo wiele jeśli chodzi o franki więc ta tematyka zaczyna się rozwijać, sporo się na tym polu zaczyna dziać i pojawiają się kancelarie, które się na tym skupiają. Jak poszukasz to wydaje mi się, żę także dla siebie znajdziesz prawników, którzy będą w stanie się tego tematu podjąć. I takich osób faktycznie warto szukać.

TomekK

Posty: 4

 
U mnie sprawa wygrana, na szczęście, kredyt po przewalutowaniu i jakoś sensownie to w końcu u mnie wygląda. Jeśli chodzi o pomoc prawną to sprawa u mnie od A do Z prowadzona przez prawników z BeWa. Bardzo dobrze poszło, ogólnie z mojej strony praktycznie brak zaangażowania, bo dostali pełnomocnictwo i oni potem dalej się wszystkim zajmowali więc pod tym kątem na plus.

namok

Posty: 2

 
U mnie sprawa prowadzona jest w toku, ale na tą chwilę z kancelarii BeWa z Siechnic jestem zadowolony. Bardzo fajnie zorganizowana kancelaria, dobry kontakt z nimi i to co ważne to bardzo duże zaangażowanie z ich strony. Pod tym kątem zdecydowanie na plus bo widać, że starają się indywidualnie podejść do temat. Warto się zainteresować jak ktoś szuka pomocy na wysokim poziomie to na pewno ogarną sprawę odpowiednio.

zakk87

Posty: 22