picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf na wesele w Szczecinie, polecicie ?

fotograf na wesele w Szczecinie, polecicie ?

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie niezmiernie wiem, kogo wybrać? Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa?

czertwin

Posty: 1

 
Wybór fotografów jest niezwykle duży, wobec tego raczej znajdzie się kogoś należytego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wówczas dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji zbadać fotografie, które fotograf wykonał i ceny.

Damianek4

Posty: 24

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, zatem pożądane byłoby je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej istotne.

ewu1u01

Posty: 2

 
Znajomi postanowili na zdjęcia zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Na nieszczęście, niemniej jednak wyglądają kiepsko. Większa część jest rozmyta i tak faktycznie z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

namok

Posty: 2

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, które wykonują super fotografie i nic nie jest w stanie im umknąć.

miko_poz

Posty: 4

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

Black_Riot

Posty: 3

 
Koszty związane ze zdjęciami są bardzo inne. Jeśli trafimy na kogoś, kto profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas mnóstwo propozycji. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

Jasiu560

Posty: 10