picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Rysianka, gdzie szukać ?

Rysianka, gdzie szukać ?

Witajcie. Był ktoś z was na Rysiance? Jak wyglądają tam trasy biegowe? Mam ochotę troszkę potrenować w trudniejszych warunkach niż krajobraz miejski.

Orange444

Posty: 1

 
Cały Beskid Żywiecki to obecnie jedna wielka sieć ścieżek, po których niesłychanie wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać szczególnie odpowiednie rezultaty.

Boberek

Posty: 2

 
Beskid Żywiecki to świetne miejsce na wyjazd. Z pewnością trafisz na wspaniały hotel, gdzie spędzisz cały urlop we wspaniałej atmosferze. Zachęcam do poznawania gór. Więcej informacji znajdziesz w witrynie https://kochambeskidy.pl/tag/beskid-zywiecki/. Koniecznie sprawdź, co się tam dzieje w najbliższym czasie.

Kitas

Posty: 2

 
Jeżeli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, które oferują doskonałą jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

TylkoTOBIE

Posty: 13

 
W Beskidach położone jest mnóstwo miejscowości, do jakich warto zajrzeć. Idealnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

Jasio234

Posty: 7

 
W Beskidach położone jest wiele miejscowości, do których warto zajrzeć. Świetnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

Morchepl

Posty: 26

 
W wielu miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam sporo znakomitych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Grabow12

Posty: 2