picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

masaz stop slask, polecicie ?

masaz stop slask, polecicie ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to naprawdę działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Bierny67

Posty: 3

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, ale u mnie to naprawdę bardzo dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak bardzo szybko pomógł. Polecam to innym.

Malinka Moja

Posty: 6

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

Klaudi

Posty: 26

 
Nie sądziłem, iż masaz stop slask może pomóc na kłopoty z krążeniem i sercem, niemniej jednak u mnie to rzeczywiście bardzo dobrze zadziałało. Weselę się, iż zapisałem się na taki masaż i iż mi tak bardzo prędko pomógł. Polecam to innym.

kLINER

Posty: 13

 
Powiem tak ja masaz stop slask bardziej traktowałem, jako ciekawostkę, natomiast miło się zaskoczyłem. To działa bardzo dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

ewa

Posty: 10

 
Jestem w szoku, bowiem masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z jakim walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bowiem to przecież tylko stopy, natomiast okazuje się, że to rzeczywiście jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

Yuri20

Posty: 7

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam profesjonalnie wykonane masaże.

czopekkk

Posty: 7

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

tigra32

Posty: 7

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

Nikuś23

Posty: 4

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, wobec tego iż mamy fachowców od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, bowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Dużo można na tym dla siebie zyskać.

propek1

Posty: 11