picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

byliny, znany producent ?

byliny, znany producent ?

Chce posadzić byliny, lecz nie za niezwykle wiem, które. Miałem już inne rośliny i co roku trzeba było do nich wracać. Nie chce mi się. Mam ogród, lecz nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem siedzenia ciągłego przy nich.

3czex

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda faktycznie super. Mnie się podoba. W szkółce takiego nabyłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

adameczek2323

Posty: 2

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, iż moi znajomi mają i to gigantyczne ogrody, lecz spędzają tam niezmiernie dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Klara323

Posty: 8

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

56_2014

Posty: 18

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je na własną rękę sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to szczególnie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają faktycznie pięknie.

mirekp2005

Posty: 6

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła rzeczywiście piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

czemruś5

Posty: 12