picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

panele parkiet, poszukuję

panele parkiet, poszukuję

Mam obawy co do paneli parkietowych. Nabyłem już stosowną liczba, niemniej jednak nie wiem, czy otrzymam przemyślany efekt. Może wy rozwiejecie moje wątpliwości. Niezmiernie na to liczę.

Andzia

Posty: 1

 
Tak, idziesz w dobrym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, albowiem są rzeczywiście wyśmienicie spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz które to proste.

Lalka

Posty: 5

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bo przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej możliwości i bardzo się ucieszyłem, że mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

090913123

Posty: 3

 
Żeby uzyskać dobrą imitację drewna, wybierz odpowiedni materiał. Nie szczędź na to pieniędzy, bowiem lepiej wybrać porządny produkt, który przetrwa długie lata intensywnej eksploatacji. Panele laminowane Pergo są najlepszą propozycją na rynku, ze względu na ich wyborny stosunek ceny do jakości.

micko

Posty: 6

 
Pamiętaj o odpowiednim ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie idealnie przylegać, bo tylko wtedy panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest wiele poradników, jak to właściwie zrobić.

sgemino

Posty: 4

 
Tak, idziesz w dobrym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, bo są naprawdę świetnie spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz jakie to proste.

labuh

Posty: 4

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Niestety, niemniej jednak po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, albowiem byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

syrena88

Posty: 18

 
Jeśli już je kupiłeś, to znaczy, że tak miało być. Panele podłogowe imitują doskonale naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

21gregorek

Posty: 18