picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kolonie legnica, zna ktoś ?

kolonie legnica, zna ktoś ?

Mój syn ma piętnaście lat i chce się nauczyć pływać w Legnicy, natomiast nie wiem, gdzie go wysłać. Może wykonać to samemu? Nie pływam może jakoś super, natomiast może jakieś podstawy mu przekaże i będzie wiedział co i jak?

nemiasty

Posty: 1

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

MisiekKce

Posty: 4

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Agmars

Posty: 13

 
Nie za bardzo pomogę, albowiem tym temacie, albowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

MBsmoke

Posty: 3

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, wobec tego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

alido45

Posty: 9

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem rzeczywiście niesłychanie usatysfakcjonowany. Według mnie są najlepsi, bowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Hihi_WWW

Posty: 5

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, wobec tego nie pożądane byłoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, albowiem tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

ARTyMM

Posty: 6

 
Według mnie we własnym zakresie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

znamsienatym

Posty: 16

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, natomiast sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o mnóstwo prościej i szybciej się dziecko uczy.

icee

Posty: 7

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

eleganTT

Posty: 3