picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kubki reklamowe, sklep ?

kubki reklamowe, sklep ?

Gdzie znajdę oferty z kubkami reklamowy w różnych typach? Chodzi mi o te tradycyjne ceramiczne kubki jak i te jednorazowe. Dajcie mi znać, jeśli znacie sklep, który ma taką ofertę. Byłoby dobrze gdyby ceny były atrakcyjne.

09_wery5

Posty: 1

 
Przeszukiwałem wiele sklepów internetowych i jedne mają coś interesującego, a inne nie. Nie każdy jest bardzo dobrze zaopatrzony, dlatego trzeba będzie sobie to sprawdzać. Jednemu pasuje to innemu coś innego, dlatego nie ma jednego super sklepu internetowego, który spełni w stu procentach nasze wszystkie wymagania.

memrys2

Posty: 2

 
Dla mnie tanie długopisy z nadrukiem są najlepsze. Z jednej strony mamy niską cenę, a z drugiej strony mamy dobrze wykonane gadżety, wobec tego całość wygląda faktycznie niesłychanie dobrze i nadaje się bardzo dobrze do promowania własnej osoby, marki czy konkretnego produktu.

TomekK

Posty: 8

 
My znaleźliśmy ofertę z tanimi kubkami reklamowymi termicznymi. Są wykonane z metalu i zamiast nadruku jest grawer. Z tego, co pamiętam to grawer wykonywany jest laserem, dlatego nawet, jeśli mamy sto kubków to każdy wygląda dokładnie tak samo. To są praktyczne i bardzo oryginalne gadżety, dlatego każdemu polecam.

Hihi_WWW

Posty: 6

 
Jest dużo tanich długopisów z nadrukiem w sklepie https://taniedlugopisy.pl/15-dlugopisy-reklamowe. Można tutaj również zamówić sobie długopisy z grawerem, dlatego warto dokładnie całą ofertę sobie przejrzeć.

090913123

Posty: 5

 
Mnie zaskoczyło to, iż są oferty z tanimi długopisami, niemniej jednak jednocześnie wykonanymi z najlepszych materiałów. Wydawać by się mogło, iż niska cena nic dobrego nie znaczy.

Yuri20

Posty: 2

 
Miałem dawno temu upatrzony sklep, który miał mnóstwo upominków reklamowych, ale go zamknęli. Teraz to nie pozostaje nic innego jak szukać czegoś odpowiedniego w Internecie. Tam zawsze znajdują się bardzo ciekawe oferty. W łatwy sposób można wszystko porównać i wybrać to, co dla nas tanie.

Yuri20

Posty: 9

 
Dla mnie w sklepie internetowym można odnaleźć niezmiernie sporo wszystkiego. Mam swoje wymagania i są dość wygórowane, niemniej jednak sklep faktycznie dał z tym radę.

090913123

Posty: 4

 
Zawsze przeglądam sporo propozycji zanim wybiorę coś dla siebie. Internet pozwala mi na zaoszczędzenie ogromnej ilości czasu, dlatego nie spieszę się i dzięki temu docieram do tego, co spełnia w stu procentach moje wszystkie wymagania.

Klaudi

Posty: 2

 
Na różne eventy zamawiamy dużą ilość jednorazowych kubków reklamowych i zawsze to przynosi efekty. Reklama jest subtelna, niemniej jednak jednocześnie ładnie takie kubki wyglądają. Cena jest zależna od tego, jakiej są pojemności i od tego, którą ilość dla siebie zamawiamy.

Sehano

Posty: 3